Pudełka fasonowe na zamówienie – kiedy mogą być niezbędne?

Pudełka fasonowe na zamówienie – kiedy mogą być niezbędne?

Sposoby pakowania i dostawy towarów to niezwykle ważny proces z punktu widzenia sklepu internetowego. Będzie on miał kluczowy wpływ na opinię klienta o sklepie, zwłaszcza w czasach dużych wymagań i oczekiwań nienagannej realizacji zamówień. W końcu tak łatwo zniechęcić do siebie klienta, który łatwo może uciec do wszechobecnej konkurencji. Pudełka fasonowe na zamówienie to jeden ze sposobów na wysoką jakość dostaw, a przy tym budowanie pozytywnego odbioru marki.

Wysoka jakość dostawy to budowanie marki

W ostatnich latach klienci zostali mocno dopieszczeni, gdy chodzi o sprzedaż internetową i szybką dostawę produktów. Dlatego wszelkie problemy z wydłużającą się dostawą czy uszkodzeniami podczas transportu, negatywnie wpływają na ich postrzeganie sklepu. A co wpływa pozytywnie?

Na pewno terminowa realizacja zamówień, rozbudowana oferta dostawy (kurier, paczkomat, odbiór w salonie) oraz sposób pakowania. W tym ostatnim elemencie świetnie sprawdzają się pudełka fasonowe, zwłaszcza opakowania z logo na zamówienie.

Wysoka jakość całego procesu dostawy to jego staranne zaplanowanie, ustalone schematy działania i wykorzystanie materiałów o odpowiedniej jakości i prezencji. Całość tego procesu ma niebagatelny wpływ na postrzeganie marki czy sklepu i może mieć bezpośrednie przełożenie na kolejne decyzje zakupowe klientów.

Opakowania fasonowe

Opakowania fasonowe to tekturowe pudełka wyposażone w zazębiające się klapki i skrzydełka, posiadające łatwe zamknięcie. Do tego dochodzą podwójne ścianki boczne wzmacniające całą konstrukcję i możliwość ich szybkiego złożenia bez wykorzystania dodatkowej taśmy klejącej (chociaż zalecanej przy wysyłce kartonu na odległość). Pudełka fasonowe nadają się do transportu różnorodnych towarów, także kruchych czy tych w szklanych opakowaniach.

Pudełka fasonowe prezentują się znacznie lepiej niż tradycyjne kartony klapowe, a poprzez odpowiednią personalizację, mogą sprawić wrażenie opakowania eleganckiego, podkreślając staranne podejście do wysyłki towarów.

Pudełka fasonowe na zamówienie

Możliwość personalizacji pudełek fasonowych poprzez umieszczenie logo czy dowolnej grafiki lub koloru opakowania to tylko jedna z możliwości. Inną jest praktycznie nieograniczona oferta rozmiarowa. Możemy skorzystać z gotowych opakowań o popularnych rozmiarach lub zdecydować się na pudełka fasonowe na zamówienie, o dowolnie wskazanym przez nas wymiarze ścianek.

Możliwość zamówienia pudełka w dowolnym rozmiarze oraz ich personalizacji pozwoli uzyskać opakowanie skrojone pod nasze towary i całą strategię procesu wysyłkowego. Dbałość o szczegóły jest tutaj niezwykle istotna i wpływa na postrzeganie sklepu przez wymagających współczesnych klientów.

Opakowanie fasonowe – pierwsze wrażenie z dostawy

Kartony fasonowe na zamówienie powinny zostać rozważone przez każdy sklep internetowy, któremu zależy na tworzeniu pozytywnego wizerunku przy dostawach towarów. Dobrze opakowany produkt czy zamówienie, to takie pierwsze wrażenie w świecie handlu, a wiadomo, że o dobre pierwsze wrażenie warto się postarać.

Dodaj komentarz