Drukarki fiskalne online dla przedsiębiorców – kiedy warto je wybrać?

Drukarki fiskalne online dla przedsiębiorców – kiedy warto je wybrać?

Drukarki fiskalne online to dość małe urządzenia, w których kryją się duże możliwości funkcjonalne i konfiguracyjne. Wybierane są przez rozmaite punkty handlowe. W sprzedaży  znajdziesz nawet modele, które wyświetlają np. komunikaty. Czy taki sprzęt to dobry wybór dla każdego biznesu? Czym się różni od kasy fiskalnej online? Sprawdź to w naszym artykule!

Drukarka a kasa fiskalna online – czy czymś się różnią?

Wszystkie urządzenia fiskalne mają takie samo zadanie, czyli ewidencjonują sprzedaż, umożliwiają poprawne rozliczenie podatku ze sprzedaży i emitują paragony będące dowodem zakupu dla nabywcy. Sprzęty online dodatkowo wysyłają informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Jednak wbrew pozorom kasy i drukarki fiskalne online to nie są takie same urządzenia. Kasa jest samodzielnym sprzętem, natomiast drukarka potrzebuje połączenia z komputerem i systemem sprzedażowym, aby mogła prawidłowa działać. Co więcej, drukarki fiskalne są zwykle droższe nawet o kilkaset złotych od kas.

Dla kogo drukarka fiskalna online będzie najlepszą opcją?

Kto najczęściej decyduje się na drukarkę fiskalną online? Jest to urządzenie, które wraz z oprogramowaniem sprzedażowym ułatwia i przyspiesza pracę. Z tego względu jest ono polecane szczególnie dla handlu. Znakomicie sprawdzi się m.in. w dużych sklepach typu hipermarkety. Warto je wybrać także do sklepów meblowych, budowlanych czy sieci restauracyjnych. Właściwie drukarka fiskalna online to doskonały wybór dla każdego przedsiębiorstwa posiadającego ogromną ilość produktów.

Dlaczego drukarka fiskalna online jest dobrym wyborem?

Wahasz się, czy drukarka fiskalna online na pewno będzie odpowiednim wyborem dla Twojego biznesu? Udowodnimy Ci, że tak! Jest to naprawdę niewielkie urządzenie, które zajmuje mało miejsca na ladzie. Jeśli nie chcesz, aby zrobiło się naprawdę ciasno, będzie to strzał w 10-tkę! Jego niemałą zaletą jest fakt, że pozwala na ekspresową obsługę klienta. Będziesz zaskoczony, jak sprawnie drukarka fiskalna online wypluwa paragony!

Wszystkie modele urządzeń dostępne w Madex mają również długą rolkę papieru termicznego, dzięki czemu nie będziesz musiał ciągle jej wymieniać i się irytować. Przykładowy model Novitus Deon ONline umożliwia wydrukowanie nawet 300 paragonów na jednej rolce. Co więcej, drukarka fiskalna online może być świetnym narzędziem do poinformowania klientów o aktualnie trwających promocjach, ponieważ wiele modeli umożliwia wyświetlanie dodatkowych danych.

Dodaj komentarz