Gadżety firmowe, pozwól żeby klient Cię reklamować

Gadżety firmowe, pozwól żeby klient Cię reklamować

Gadżety reklamowe – nieodłączna część promocji Twojej firmyMasz firmę i zastanawiasz się nad jej promocją? Billboardy, spot radiowy w lokalnej stacji i artykuły w gazetach według ciebie to za mało? Masz rację! Każde szanujące się przedsiębiorstwo powinno móc się pochwalić gadżetami reklamowymi. Wręczając małe, praktyczne upominki swoim klientom masz pewność, że będą towarzyszyć im w codziennych czynnościach, przez co twoja marka i logo zostaną zapamiętane.

Jakie gadżety wybrać?

Do klasyki należą oczywiście długopisy, kalendarze, smycze, czy nawet parasole. Jednak dziś, w czasach zaawansowanej technologii, gdy większość ludzi posługuje się smartfonem, tabletem i komputerem warto wziąć pod uwagę drobny sprzęt elektroniczny.

Pendrive reklamowy

Dzięki pamięcią USB przenosić można ważne dane, takie jak dokumenty, zdjęcia, czy też prezentacje multimedialne. Pendrive jest nieodłącznym narzędziem pracy i dużym ułatwieniem na co dzień. Z tego względu stanowi doskonały produkt reklamowy. Tym bardziej, że może być wytworzony z dowolnego materiału, w dowolnym kształcie oraz kolorze. Od ciebie zależy także ile będzie kosztował. Możesz wybierać spośród tanich plastikowych pamięci USB, wytrzymałych metalowych, skórzanych, mini, większych kart USB, na których zmieści się duży napis, pendrive gumowych, którym można nadać dowolny kształt lub oryginalnych i ekologicznych drewnianych.

Power bank reklamowy

Power banki to odpowiedź na problem, pojawiający się wraz z popularyzacją coraz to nowszych smartfonów – kłopot ze zbyt szybko rozładowującą się baterią. Małe przenośne komputery pod postacią telefonów są w ciągłym użytku, niezależnie od miejsca i sytuacji, w której się znajdujesz. Jednak nie wszędzie masz możliwość podpięcia ładowarki do prądu. Z tego względu powstały właśnie przenośne akumulatory, czyli power banki, dzięki którym możesz naładować swój smartfon nawet w plecaku czy torbie. A zatem, tak jak w przypadku reklamowych pamięci USB, tak i w kwestii reklamowych banków energii, służąc swoim klientom użytecznymi gadżetami, jednocześnie sprawiasz, że są one wizytówką twojej firmy.

Dodaj komentarz