Endermologia LPG Łódź – czy warto?

Endermologia LPG Łódź – czy warto?

Dążenie do osiągnięcia idealnej sylwetki to najczęstsze noworoczne postanowienie. Statystyki są jednak bezlitosne i pokazują, że w trzymaniu się wyznaczonego celu nie każdemu przychodzi łatwo wytrwać.

Najczęstszym powodem rezygnacji jest brak spektakularnych efektów w krótkim czasie. Niewystarczająca ilość cierpliwości nie zawsze jest jednak powodem, przez który łatwo odpuszczamy. Czasem nasz organizm wymaga skuteczniejszych metod, które wykona odpowiedni specjalista przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W walce z niechcianym cellulitem oraz oporną tkanką tłuszczową, pomóc może endermologia LPG Łódź.  Na czym polega zabieg i w jakim czasie możesz liczyć na jego widoczne efekty? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Endermologia LPG – na czym polega zabieg?

Endermologia LPG to coraz popularniejszy zabieg wykonywany w celu poprawy sylwetki. Sprawdza się w szczególności przy nadmiernym cellulicie, który spowodowany jest zniekształconą tkanką tłuszczową.

Endermologia LPG to przyjemny i relaksujący zabieg polegający na masażu z użyciem profesjonalnego sprzętu, który wykorzystuje odpowiednią siłę nacisku do walki z cellulitem. W tym celu stosuje się specjalną głowicę wyposażoną w rolki, które masują skórę na zewnątrz oraz do wewnątrz. Dodatkowa komora ssąca zasysa fałdy skóry, na którym występuje tzw. skórka pomarańczowa.

Celem masażu i zasysania jest pobudzenie najgłębszej warstwy skóry, w której metabolizm oraz krążenie zostają przyspieszone. W efekcie w skórze aktywuje się naturalny proces odpowiedzialny za zwiększoną produkcję kolagenu, który z kolei wpływa na poprawę elastyczności skóry. Dzięki temu cellulit zaczyna się wygładzać, a ciało zyskuje atrakcyjniejszy wygląd.

Jak długo trzeba czekać na efekty po endermologii LPG?

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, który łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Oprócz skutecznej walki z cellulitem zabieg pomaga także się zrelaksować. Trwający około 40 minut masaż przynosi ulgę napiętym przez stres mięśniom, które pod wpływem odpowiedniego nacisku w końcu się rozluźniają.

Na widoczne efekty zabiegu nie trzeba długo czekać – oprócz wyraźnej poprawy samopoczucia i relaksacji – endermologia LPG już po pierwszym zabiegu zmniejsza ilość widocznego cellulitu. Warto jednak nie poprzestawać na jednym zabiegu. Dla uzyskania trwalszych i lepszych efektów eksperci od zdrowia i urody z łódzkiej Kliniki Pasjonaci Piękna zalecają powtórzenie zabiegu. Dla utrwalenia efektów zaleca się także przestrzeganie zdrowej i dobrze zbilansowanej diety, wzbogaconej o stałą ilość ruchu.

Dodaj komentarz