Automaty do wydawania i zwrotów przedmiotów w Twojej Firmie

Automaty do wydawania i zwrotów przedmiotów w Twojej Firmie

Szukasz sposobu na optymalizację procesów w swojej firmie? Odpowiedzią mogą być automaty do wydawania i zwrotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz usprawnić proces wydawania narzędzi niezbędnych do pracy, a także ich zwrot i przechowywanie. Co więcej, automaty wydające świetnie sprawdzą się również, jako paczkomaty, z których klienci mogą odbierać zakupione w sieci produkty. Jakie jeszcze zastosowania mają automaty vendingowe? Zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować. 

Czym są automaty wydające? 

Nowoczesne, praktyczne i funkcjonalne – tak w trzech słowach możemy opisać maszyny wydające od https://irmatic.com/. Urządzenia te nie tylko ułatwiają codzienną pracę w firmie, ale także mogą posłużyć, jako przedłużenie Twojego sklepu. Automaty wydające, jak sama nazwa wskazuje wydają produkty. Ale nie tylko. Z ich pomocą klient, lub pracownik może dokonać zwrotu przedmiotu bez pomocy osoby trzeciej. Dzięki temu możesz efektywnie wykorzystać kadrę pracowniczą i zminimalizować ilość nieproduktywnych godzin roboczych. Automaty wydające są więc rozwiązaniem, które pozwala na obniżenie kosztów firmowych. Dzięki takiej inwestycji nie musisz zatrudniać dodatkowych rąk do pracy do obsługi zwrotów i wydawania produktów.

Co ważne, automaty vendingowe są samoobsługowe. Oznacza to, że klient lub pracownik może samodzielnie odebrać umieszczony w skrytce produkt. Brak konieczności obsługi przez dodatkowe osoby takiej maszyny sprawia, że jest ona dostępna przez 24 godziny na dobę. Jeśli więc klient dokonał zakupów online, to paczkę umieszczoną w automacie może odebrać w dowolnym czasie – nawet jeśli sklep jest już zamknięty. 

W jakich branżach sprawdzą się automaty vendingowe? 

Automaty wydające najszersze zastosowanie znajdują w branży retail. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz usprawnić procesy sprzedażowe. Co ważne, maszyny mogą posłużyć nie tylko do wydawania paczek. Takie urządzenie może stać się przedłużeniem sklepu. Automaty od Irmatic mają wbudowaną kasę fiskalną oraz terminal płatniczy. Klient może więc dokonać zakupu bezpośrednio w maszynie i od razu odebrać paczkę. Tym sposobem z Twojego sklepu klienci mogą korzystać całodobowo. Wystarczy, że urządzenie postawisz poza granicami sklepu, w miejscu, gdzie nie będzie ograniczony dostęp. Jednak retail to niejedyna branża, gdzie automaty wydające znajdą zastosowanie. 

Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się także w branży produkcyjnej. Automaty możesz ustawić w fabryce, magazynie, czy hali produkcyjnej. W skrytkach różnej wielkości zmieszczą się narzędzia niezbędne do pracy oraz przedmioty ochrony osobistej. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy mogą samodzielnie sięgać po niezbędne narzędzia i zwracać je w dowolnym czasie. Co ważne, automaty pozwalają na efektywniejszą inwentaryzację i kontrolę nad tym, co w danym momencie znajduje się w skrytkach.

Automaty wydające możesz wykorzystać również w branży farmaceutycznej. Dzięki nowoczesnej technologii maszyny od Irmatic są w pełni przystosowane do przechowywania leków. Wysokiej jakości urządzenia ułatwiają bezpieczne wydawania produktów medycznych, środków ochrony osobistej, medykamentów i farmaceutyków. To świetne rozwiązanie do przychodni i szpitali, które pozwoli na ograniczenie kontaktu. Tym sposobem zwiększasz ochronę pacjentów oraz pracowników. 

Dodaj komentarz